Strona główna


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym serwisem.

Na stronach serwisu znajdziecie mnóstwo informacji o naszym regionie.
Obejrzycie galerię zdjęć naszych okolic, dowiecie się o historii i kulturze naszego regionu. Znajdziecie tu również informacje o edukacji, zdrowiu i ekologii.
W Gminnym Centrum Informacji zainteresowani znajdą informacje o ofertach pracy, możliwościach podjęcia działań o charakterze wolontariackim, zawodach, szkoleniach, instytucjach szkolących, warunkach i procedurach uruchamiania działalności gospodarczej, a także podstawowe informacje z zakresu prawa pracy integracji europejskiej oraz adresy urzędów i organizacji świadzących pomoc bezrobotnym i poszukującym pracy.

Urząd Miejski Nowe Miasteczko


» Pierwsza Praca
Program Aktywizacji Zawodowej Absolwentów, zainicjowany przez Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Polityki Socjalnej.
» Praca, edukacja
Oferty pracy, rejestracja pracodawców i kandydatów, szkolenia, testy. Porady dla osób poszukujących pracy.
» Gospodarka
Charakterystyka gospodarcza regionu.
» Tematy
Podstawowe dane statystyczne, lokalizacja, historia, galeria zdjęć. Tematy: edukacja, zdrowie, kultura, Unia Europejska.


Gorąco zapraszamy do obserwowania i wypełniania naszych ankiet. Dzięki nim zdobędziemy miarodajną wiedzę na temat osób odwiedzających ten serwis oraz ich potrzeb i oczekiwań. Na podstawie otrzymanych wyników bedziemy starali sie modyfikować zawartość naszych stron aby jak najlepiej wypełniac funkcję Centrum Informacyjnego.

Copyright © 2014 LTC Sp. z o.o.